Футбольний клуб “Рух” разом з Григорієм Козловським передали 6 безпілотників “Мара” українським військовим

20.02.2023 08:16

45-та окрема артилерійська бригада Збройних сил України отримала нову партію допомоги від футбольного клубу «Рух» і його засновника Григорія Козловського.

Безпілотний літальний апарат «Мара» має значну дальність польоту, стійкість перед ворожими засобами радіоелектронної боротьби та може перебувати у повітрі до 90 хвилин. Його використовують для глибинної розвідки в тилу ворога без небезпеки для операторів.

Безпілотники, які отримала 45-та бригада від «Руху», літакового типу — повноцінні два комплекси з двома пунктами управління. Розробляє та виготовляє їх український виробник.

Ігор ДЕДИШИН, генеральний директор футбольного клубу «Рух»: «Зараз війна має більше технологічний характер. Відрадно, що в Україні є власні виробництва високотехнологічних засобів боротьби. Перемога кується завжди нашими військовими на фронті, безпосередньо на лінії зіткнення, але не менш важливо те, що фундамент цієї перемоги закладається в тилу. Добре, що в тилу є вдосталь наукових умів, їхні зусилля спрямовані на допомогу нашій армії. І ці крила, які вони створюють, — це наші крила Перемоги, я в цьому впевнений, і на них ми її здобудемо».

Одна з переваг «Мари» полягає у малій злітній вазі апарата — близько 2,5 кілограма та можливості запуску з руки без використання додаткових пристроїв. Весь комплекс разом із літальним апаратом, антенами та додатковим обладнання вміщається в сумку вагою до 20-ти кілограмів.

Оператори «Мари» мають можливість швидко висуватися, розгортати та запускати комплекс і отримувати дані про ворожу техніку, склади та розміщення особового складу в тилу ворожих позицій. Це суттєво збільшує розвідувальні можливості, та, відповідно, дозволяє за допомогою артилерії нищити ворога до 30–40 кілометрів від лінії фронту.

Позивний «ДЕПУТАТ», військовий 45-ої окремої артилерійської бригади ЗСУ: «Ці комплекси більше використовують для фотозйомки. Вони літають далеко, роблять це тихо, ти задаєш маршрут, безпілотники надають тобі чіткі фотографії з координатами. Після цього може відпрацювати артилерія. За рахунок того, що камера на ньому внизу, «Мара» може і в погані погодні умови робити якісні фотографії. Найкраще фотографує на висоті 400 метрів, але може літати і до двох кілометрів. Дуже приємно, що налагодилася настільки тісна співпраця між футбольним клубом «Рух» і нашою «45-ою». З такою плідною допомогою наша бригада покаже результати на фронті».

«Мару», як розвідувальний комплекс, застосовують у бойових операціях іще з 2017-го року. Він малий і легкий, його легко переносити, обладнаний малошумною електричною силовою установкою, не потребує стартового устаткування чи злітної смуги та здатен шукати об’єкти та вести спостереження на відстані до 25-ти кілометрів у будь-який час доби.

Ігор ДЕДИШИН: «Ми дізналися, що на території нашої країни є ініціативна група людей, яка започаткувала та запрограмувала це виробництво. Воно дозволяє виконувати певні функції на фронті для наших військових. Ми неодмінно вирішили скористатися цією можливістю, тим паче, що є дуже великий запит на ці безпілотні літальні апарати. Тож вишукуємо кожну таку можливість, щоби надати нашим військовим і «очі» для артилеристів, і крила для розвідників, щоби їхні влучання в цілі були завжди точними. Нам дуже приємно вкотре передати те, чого потребують наші військові та разом із ними на цих крилах рухатися до Перемоги».

Раніше футбольний клуб «Рух» і його засновник Григорій Козловський передали 45-ій окремій артилерійській бригаді Збройних сил України 7 квадрокоптерів DJI Mavic 3, а також безпілотники «Посейдон» для ЗСУ.

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарииДосье

«Преступная Россия» — одно из самых популярных российских изданий о преступности.  «Преступная Россия» публикует криминальные новости, касающиеся преступных авторитетов, сотрудников правоохранительных органов и чиновников. В среднем за три месяца аудитория crimerussia.info в России составила около 470 тыс. человек, а число просмотров страниц сайта превысило 1,8 млн, следует из статистики Liveinternet.

Во все времена, увы, преступность шла рука об руку с развитием общества – даже в самые незапамятные времена, даже тогда, когда никакого понятия о «преступности» еще и не существовало. Россия, конечно, не стала исключением, а, пожалуй, и наоборот, рухнула в эту скользкую яму, из которой до сих пор с трудом выбирается – все мы помним откровенно бандитские 90-ые, существенно повлиявшие на общественное мировоззрение. Поэтому  и криминал в России – чуть более важная и болезненная тема, чем в остальных государствах. Этот факт можно благополучно игнорировать и не замечать, но проще от этого не станет – так что если вы решили держать себя в курсе относительно того, что творится «за кулисами» дорогих кабинетов и больших дверей, то мы сейчас расскажем, где лучше всего это сделать.

Сайт «Преступная Россия» – это такое обширное СМИ о том, какой криминал происходит в нашей стране; издание часто цитируют и пересказывают, кроме того, работники портала нередко приносят эксклюзивы, которые потом наводят шороху в некоторых кругах.  Собственно, названия рубрик говорят за себя: есть «Коррупция», «Госструктуры», «Контрабанда», «Рейдерские захваты» и все в таком духе. Ни одна теневая сфера деятельности – обычных уголовников или высокопоставленных чиновников – не уйдет от внимания «Преступной России» и, соответственно, вашего.

Материалы на сайте, как правило, максимально разного характера: от обычных новостей до огромных эксклюзивных расследований, которые можно читать часами. Авторы явно сделали упор на всеобщий обхват, и каждый найдет для себя – можно бегло листать новости, а можно читать издание, как полноценную энциклопедию – пусть и посвященную не самой приятной отрасли. Из других интересных рубрик, которые зашиты в приложение – это «Громкие дела» и «Личности». Первое – целый альманах нашумевших преступлений, от самых известных и старых, до вполне себе неожиданных – но все равно в какой-то степени интересных. Второе – собственно, одна из причин регулярных блокировок сайта: в этом разделе вы можете прочитать относительно правдивую биографию многих известных чиновников, бизнесменов и политиков.

У многих, кто впервые слышит об изданиях такого рода, возникает логичный вопрос – а зачем вообще про такое читать? Зачем набивать себя негативом, которого и без того полно, стоит только высунуть голову из-под одеяла. Собственно, для этого и нужно – чтобы знать, что происходит на улицах и в кабинетах; чтобы знать правду, какой бы грустной она не была; чтобы, наконец, быть человеком – мы отличаемся от собратьев по животному миру преимущественно за счет желания развиваться и узнавать новое.

Читать все новости о криминале теперь можно на сайте Преступная Россиия crimerussia.info